You are here

Қазақстан Республикасы Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрлігінің әкімшілік мемлекеттік бос орын лауазымдарын иелену үшін әңгімелесуге жіберілген үміткерлер тізімі

Қазақстан Республикасы Экология, геология
 жəне табиғи ресурстар министрлігінің

бос әкімшілік мемлекеттік  лауазымдарға орналасуға

кандидаттарды ірiктеудi жүзеге асыру конкурстық

комиссияның 2019 жылғы 25 қазандағы

отырысының № 5-1/3 хаттамасынан үзінді

 Қазақстан Республикасы Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрлігінің әкімшілік мемлекеттік бос орын лауазымдарын иелену үшін әңгімелесуге жіберілген үміткерлер тізімі / 2019 жылғы 29 қазан

(Мәңгілік ел даңғылы 8, «Министрліктер үйі» ғимараты, 14 кіреберіс,

сағат 10.00- де, 351-каб)/

Ғимаратқа кіру жеке куәлікпен тізім арқылы жүзеге асырылады

Басшы лауазымға өтініш берген үміткерлер эссе жазу үшін

 сағат 09.00-ге келуі қажет.

  1. Акжигитов Нуржигит Аманулы
  2. Алиева Аида Советовна
  3. Амантаева Әсел Амантайқызы
  4. Ануарбеков Ербол Нурланович
  5. Аскерханов Мелисхан Анатольевич
  6.  Бахытжанов Серик Рамазанович
  7. Бегадилова Меруерт Талгатовна
  8. Биболов Нургайын Марксович
  9. Дәулет Жүзім Жанатқызы
  10. Ержанова Гаухар Кырымкереевна
  11. Жакипова Жазира Жақыповна
  12. Жаңабай Нұрбек Қанатұлы
  13. Жұмағали Динара Кайратқызы
  14. Зинелова Айдана Мұқанбетсадыққызы
  15.  Ибраимов Талгат Болысович
  16. Имадилова Әсем Бауыржанқызы
  17. Карымсакова Инкар Алмасовна
  18. Кенжебаева Алия Сакеновна
  19. Курбаналиев Бахытжан Досболулы
  20. Қабдоллаева Салтанат Зиноллақызы
  21. Мағзатова Лейла Тлеуханқызы
  22. Маженов Жасулан Бакытович
  23. Марат Мадина Мараткызы
  24. Молдашева Динара Әділқызы
  25. Нигметоллаев Айдын Айболович
  26. Пердеш Нұрбол Есіркепұлы
  27. Саргалдаков Ержан Абылаевич
  28. Сайрамбаева Гулнара Жандарқызы
  29. Сарымсакова Салтанат Шыңғысқызы
  30.  Саутов Марат Азаматович
  31. Саутпаева Эльмира Сайлавкызы
  32. Сейтимов Тольжан Сарсенбаевич
  33. Сийкинбаева Асемгуль Сайлаубаевна
  34. Тагайбеков Елнур Талгатович
  35. Таңтыбаев Мақсат Бақтыбекұлы
  36. Тастан Нурбол Ерболұлы
  37. Тастенова Жанар Кайроллиновна
  38. Тналиева Акмарал Тыныштыбайкызы
  39. Толыбаева Дариға Нурланқызы
  40. Хамидуллина Асель Канатовна
  41. Шукетаева Меруерт Жанболатовна

Конкурсқа қатысуға жіберілмеген қатысушылардың тізімі

 

біліктілік талаптарына сәйкес келмеуіне байланысты

  1. Зинелова Айдана Мұқанбетсадыққызы  –  Климат саясаты және жасыл технологиялар департаменті Төменкөміртекті даму басқармасының сарапшысы лауазымына – білімі бойынша;
  2. Тастенова Жанар Кайроллиновна – Кадр жұмысы департаментінің Тәртіптік іс жүргізу басқармасының сарапшысы  лауазымына – білімі бойынша;
  3. Нүрпейісов Темірлан Сағындықұлы - білімі бойынша;
  4. Мухамеджанова Айдана Акылбековна – білімі бойынша;
  5. Тагайбеков Елнур Талгатович – Кадр жұмысы департаментінің Персоналды дамыту  басқармасының сарапшысы, Кадр жұмысы департаментінің Персоналды дамыту  басқармасының бас сарапшысы, Мемлекеттік құпияларды қорғау басқармасының сарапшысы, Ақпараттық қауіпсіздік басқармасының бас сарапшысы лауазымына - білімі бойынша.

тапсырған құжаттардың толық болмауына байланысты:

  1. Рахимжанова Гульнур Кумаровна – 086 мед. анықтамасының жарамдылық мерзімінің аяқталуына байланысты,
  2. Токешова Гульжан Кабдулказезовна – қызметтік тізімі, өтініші белгіленген нысанға сәйкес келмейді.
Іс-шара мерзімі : 
Дүйсенбі, 28 қазан, 2019

 

Мобильді нұсқа RSS Сайт картасы